Privatumo politika

LP Consulting gerbia kiekvieno asmens privatumą ir įsipareigoja jį saugoti. Šioje svetainėje pateikti Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi laikantis Lietuvos Respublikos teisės aktų reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą nustatytų reikalavimų ir nebus atskleisti trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai to reikalauja įstatymai.

LP Consulting svetainėje pateikiamose formose lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją bei demografinius duomenis. Surinkti duomenys gali būti panaudoti tik prireikus su Jumis susisiekti ar pranešti Jums apie Jus dominančias paslaugas, karjeros galimybes bei atsakyti į kitus Jums rūpimus klausimus. Jūs neprivalote pateikti prašomos informacijos, taip pat turite teisę atsisakyti siūlomų pranešimų.

Mes taip pat renkame ir analizuojame neasmeninę informaciją (duomenis apie lankomiausias tinklalapio sritis, populiariausias nuorodas, lankytojų naršykles ir pan.) tam, kad įvertintume, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetaine, kaip ji veikia, ar yra patogi. Visa surinkta informacija tvarkoma anonimiškai siekiant atlikti statistinius tyrimus. Toks duomenų tvarkymas neleidžia tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų tapatybės.

LP Consulting svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Mes nesame atsakingi už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.

Jei dėl šio privatumo politikos aprašymo ar LP Consulting svetainės lankomumo duomenų rinkimo ir naudojimo metodų Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu info@lpconsulting.lt